loader image

Před focením

Prvně se domluvíme, kdy a kde bude focení probíhat. Dohodneme si styl focení a druh oblečení. Probereme také Vaše požadavky a představy, které jsou pro mne důležité a podle nich budou vypadat i výsledné fotografie. Klienti mě většinou kontaktují prostřednictvím e-mailu nebo facebookových stránek, ale pro rychlejší komunikaci můžete využít kontakt po telefonu. Další variantou, pro někoho možná i příjemnější, je schůzka, kde se na všem můžeme domluvit osobně. Jestliže nemáte konkrétní představu nemusíte se ničeho obávat, společně něco vymyslíme.

Průběh focení

Před samotným focení je pro mě důležité seznámení a poté také komunikace a udržení kontaktu s klientem tak, aby focení probíhalo v přátelské, důvěrné a uvolněné atmosféře, nikoliv ve stresu. Pokud vám dělá problém líčení nebo nevíte, jak se správně namalovat na focení mohu Vám doporučit svoji vizážistku, která se postará o Váš vzhled. Během focení se Vám budu snažit vyjít ve všem vstříc a snažit se pomoci s pózováním tak, aby výsledné fotografie vypadaly co nejlépe.

Po focení

Po focení zašlu náhled fotek, kde si společně vybereme výsledné fotografie, které budu dále zpracovávat. Výsledné fotografie zasílám přes cloudové uložiště. Zpracování a zaslání fotek trvá zhruba dva až tři týdny. Neretušované a neupravené fotografie nejsou součástí finálního výběru fotografií.

Doporučení pro klienty před focením

  • Den před focením si dopřejte spánek a odpočinek.
  • Nezapomeňte na úpravu nehtů.
  • Nejíst silně kořeněná jídla před focením.
  • Dodržujte pitný režim.
  • Nejpozději týden před focením nenavštěvujte solárium.
  • Vyhněte se konzumaci alkoholu.

Pokud máte problematickou pleť nebo odřeniny, nemusíte se obávat. Díky úpravě fotek je možné všechny tyto nedostatky odstranit.

Přečtěte si více